Rubriky
MČ Prahy 1 PRAHA 1 SOBĚ

Představujeme vám nové radní

Pro všechny Pražany z Jedničky máme skvělou zprávu!

Dnes jsme oznámili základní programové priority a rozdělení odpovědností v naší koalici. Rádi bychom vám tedy oznámili jak jména radních, tak informaci, jaké věci pro vás budou měnit k lepšímu. V pondělí nás čeká podpis koaliční smlouvy a chvíli poté ustavující zastupitelstvo. To znamená, že od úterý pro vás začneme oficiálně pracovat na uskutečnění změny – proto jste nás ve volbách na radnici poslali. Pokud budete mít jakékoliv nápady či připomínky, vždy je rádi uslyšíme – na rozdíl od minulosti bude radnice Prahy 1 otevřená všem Pražanům.

A nyní co nejstručněji, kdo z nás bude mít co na starosti:

Za PRAHA 1 SOBĚ se bude starosta Pavel Čižinský starat také o finance, sociální věci, zdravotnictví a komunikaci, radní Vladan Brož o investice a veřejné zakázky a radní David Skála o dopravu, neinvestiční akce na území památkové zóny a zahraniční vztahy.

Za Českou pirátskou stranu bude radním pro oblast majetku David Bodeček, Pavel Nazarský se stane radním pro školství, otevřenou radnici a participaci.

Za uskupení MY, CO TADY ŽIJEME na pozici prvního místostarosty městské části Praha 1 s kompetencí pro oblast územního rozvoje, výstavby, obchodu, služeb, bezpečnosti a veřejného pořádku aspiruje Petr Hejma. Jeho kolega Petr Burgr se stane radním pro oblast občanské společnosti a spolků, kultury a sociální péče v oblasti seniorů.

Petr Kučera se v novém složení rady za ZELENÁ PRO JEDNIČKU coby radní postará o informatiku, úklid a životní prostředí.

V pondělí vás srdečně zveme na ustavující zastupitelstvo od 17.00 hodin na Žofíně!

Se srdečným pozdravem

Pavel Čižinský

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *